tel. 501675491
English (UK)
Biznesplany dla rolnikow pod arimrbiznes plan warszawa


Biznesplan dla rolnikow

Pod ARMiR

Ruszył kolejny nabór wniosków o przyznanie premii na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej. Od 28 lutego do 28 marca 2020 r. można składać w oddziałach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wnioski o przyznanie pomocy na rozpoczęcie działalności pozarolniczej finansowanej z PROW 2014-2020. Ten nabór przeznaczony jest dla tych rolniczych rodzin, które na terenach wiejskich objętych ASF prowadzą chów lub hodowlę trzody chlewnej i chcą z niej zrezygnować. Katalog działalności gospodarczych objętych wsparciem jest szeroki i obejmuje usługi, produkcję czy sprzedaż różnych produktów niezwiązanych z rolnictwem. Mając sukcesy w otrzymaniu finansowania z ARIMR przez Naszych Klientów, doświadczenie w opracowywaniu biznesplanów dla rolnictwa i biznesplanów w innych sektorach gospodarki, podejmiemy się nawet najbardziej wymagającego zlecenia.

Nasze opracowania - biznesplany/studia wykonalności wspierają decyzyjność naszych klientów w projektach rolniczych, ogrodniczych czy w każdym segmencie działalności gospodarczych. Wykorzystujemy naszą wiedzę i posiadane doświadczenie, aby pomóc naszym klientom w zawiłych kwestiach związanych z podjęciem właściwych decyzji dotyczących planu finansowego i wdrażaniu konkretnych rozwiązań finansowych.

biznesplany dla rolnikow pod armir

Prawdopodobnie (w zależności od dostępnych środków) w połowie 2020 roku ruszą w ARiMR kolejne nabory na składanie wniosków o finansowanie projektów na rozpoczęcie działalności gospodarczych. Mając doświadczenie w opracowywaniu biznesplanów/studiów wykonalności w obszarach rolnictwa, ogrodnictwa, IT, prywatnej opieki zdrowotnej, działalności deweloperskiej, usług budowlanych, branży kosmetycznej, motoryzacyjnej, energetyki wiatrowej i wielu innych branżach jesteśmy wstanie wesprzeć Naszych Klientów na każdym etapie projektu w każdej branży. Konsultacje są zawsze indywidualne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Możliwości i konkretne propozycje są starannie analizowane pod względem dostępnych zasobów i gospodarczych uwarunkowań. Podczas spotkań z Naszymi Klientami, połączeń konferencyjnych oraz rozmów telefonicznych, informujemy naszych klientów o postępach w realizacji danego projektu. Przez cały czas realizacji jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące modyfikacji struktury danego projektu. Elastyczność i bliska współpraca z naszymi klientami jest naszym kluczem do sukcesu.

Ocena: ★★★★★