tel. 501675491
English (UK)


Biznesplan w Poznaniu – plan na przedsiębiorstwo, plan na sukces

Jeśli otworzyłeś nowe przedsiębiorstwo lub starasz się o dofinansowanie na własną działalność, z pewnością stoisz teraz przed wyzwaniem stworzenia biznesplanu w Poznaniu. Niewątpliwie to wyzwanie może przysporzyć niemałego bólu głowy, tworząc pytania typu: Jakie elementy muszę tam umieścić? Jak mogę przewidzieć wszystkie wydatki i zagrożenia? Nie musisz się jednak tym martwić – znamy specjalistów, którzy potrafią napisać dla Ciebie doskonały biznesplan w Poznaniu!

Korzyści stworzenia biznesplanu w Poznaniu

Posiadanie biznes planu w Poznaniu niesie za sobą wiele zalet:

Biznesplan w Poznaniu – klasyczny schemat

Jak większość oficjalnych dokumentów, biznes plan w Poznaniu ma również swoją standardową strukturę. Zazwyczaj składa się on z kilku elementów:

  1. Streszczenie – skrótowy opis, „esencja” planu z najważniejszymi informacjami, pisane zazwyczaj na końcu.
  2. Opis przedsiębiorstwa – należy tu zawrzeć nazwę, siedzibę, dane kontaktowe, przedmiot działalności i formę prawną. Można również dołączyć życiorysy właścicieli czy misję i politykę przedsiębiorstwa.
  3. Towary/usługi – w biznesplanie w Poznaniu niezbędne będzie zapoznanie z ofertą przedsiębiorstwa, czyli towarami lub/i usługami, ich cechami, metodami produkcji, cenami i korzyściami dla klienta.
  4. Zarządzanie – znajdą się tutaj plany zatrudnienia pracowników, kompetencje, etaty.
  5. Rynek i konkurencja – ten punkt obejmuje analizę rynku i konkurencji oraz opis danej branży.
  6. Plan finansowy – konieczne jest zawarcie w biznesplanie w Poznaniu zasobów finansowych, przewidywanych kosztów działalności czy sposobów uzyskiwania funduszy.
  7. Strategia marketingowa – czyli pomysł na promocję przedsiębiorstwa, kanały dystrybucji.

Na stronie biznesplan-24.pl znajdziemy specjalistów, którzy stworzą przejrzysty i profesjonalny biznesplan w Poznaniu dzięki wiedzy i doświadczeniu. Zainwestuj w biznes plan, zainwestuj w sukces!