tel. 501675491
English (UK)
Biznesplan dla developerabiznes plan warszawa

Oferta

Przygotowując się do własnego projektu i realizacji zamierzonych planów, należy w pierwszej kolejności pamiętać o biznesplanie. Dzięki dobrze wykonanemu planowi technicznemu, przedsiębiorstwa lub osoby indywidualne, a także deweloperzy mają szansę realnie oszacować straty, zyski, korzyści i koszty, które muszą ponieść w ramach projektu.

Jako przedsiębiorstwo specjalizująca się w przygotowywaniu biznesplanów, oferujemy profesjonalną pomoc w napisaniu planu technicznego dla deweloperów. Gwarantujemy nie tylko precyzję, ale także szybkie terminy realizacji zlecenia oraz wsparcie poparte naszą wiedzą i doświadczeniem.

Biznesplandla deweloperów

Biznesplan to dokument, który pozwala zobrazować cele, które sobie postawiliśmy, a także dostarczyć niezbędnych infrormacji o przyszłej działalności. Aby można było uznać go za przydatny i dobry, musi on zawierać pewne ważne elementy. Podstawowy biznesplan składa się z informacji o przedsiębiorstwie, a także prowadzonej działalności, opisu planów przedsięwzięcia, zawarcia wszelkich wymogów prawnych, planu działania marketingowego, głównych założeń oraz kosztów operacji i wiele więcej.

Oferujemy pomoc w napisaniu wartościowego biznesplanu dla firm deweloperskich, które dzięki temu mogą starać się o kredyt deweloperski lub z finansowanie z dotacji unijnych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli otrzymać wsparcie finansowe, a dzięki współpracy z bankami polskimi oraz instytucjami leasingowymi, gwarantujemy duże szanse na sukces.

Dzięki naszej pomocy w przygotowaniu technicznego planu dla deweloperów, jest on natychmiastowo gotowy do wykorzystania. Biznesplan tworzony przez naszych specjalistów, zawiera od kilkudziesięciu do stu stron ze szczegółowymi informacjami.

Oferujemy także przeprowadzenie studium wykonalności projektu, które oszacuje, czy plan na biznes naszego zleceniodawcy ma szansę odnieść sukces.

Zapewniamy stały kontakt z naszymi klientami, a wszelkie ustalenia spisujemy w umowie. Deweloperzy, którzy korzystają z naszej pomocy w kwestii pisania biznesplanu, otrzymują, zarówno dokument w wersji papierowej oraz elektronicznej. Szczegółowych informacji udzielamy poprzez kontakt telefoniczny lub bezpośrednio w naszej firmie.